پرچم ها همیشه جنبه تشریفات ندارند، یا اینکه همیشه به صورت یک کالای رسمی تولید نمی شوند و گاها مشتریان نیاز به یک کالای تبلیغاتی دارند، البته این نوع خاص کالا یعنی پرچم تبلیغاتی تنها بر روی پارچه چاپ نمیشود و شما می توانید آن را به صورت کاغذی هم چاپ کنید. اما اگر به دنبال تولید یک کالای با کیفیت هستید و همین طور میخواهید یک هدیه ارزشمند و ماندگار ارائه دهید، بد نیست به این پرچم ها فکر کنید.

پرچم های تبلیغاتی معمولا اثری از اهدا کننده را دارند، یا تنها برای نمایش سفارش داده می شوند. یعنی شما می توانید یکی دو تا پرچم با کیفیت برای میز مدیران شرکت خود سفارش دهید و جلوه بهتر و محکم تری به محیط کار خود بدهید.

این موضوع را به یاد داشته باشید که برخی انواع پرچم، مانند پرچم یادبود که با کلیک بر روی واژه اش اطلاعاتی درباره آن کسب خواهید کرد، هستند که صرفا برای همچین مواردی ساخته می شوند. پرچم های تبلیغاتی معمولا نام و نشانی از هدیه دهنده دارند و در مراسم رسمی به همراه یک کادو تقدیم نفر مقابل می شوند. این نوع پرچم را تقریبا همیشه می توانید در مسابقات ورزشی ببینید ولی در مراسم اهدای هدایای مثلا بین شرکتی یا منطقه ای هم از این پرچم ها استفاد می شود.